Telesis IP Kullanıcı-Voip Kanallar-Güvenli Voip Aramalar

Posta by Açık Oca 13, 2013 in Telesis Santraller | 0 Yorum

Telesis İp Kullanıcı

İp Abone

İp Abone

Telesis İp Kullanıcı Standart H.323 ve SIP protokolleri, PX24U, PX24M ve PX24X Hibrit Telesis  IP Santral sistemlerine ek olarak, özel bir VoIP protokolü (xSIP) yapmayı destekleyen katma değerli hizmetler olarak Püf noktaları İÇİN GEÇERLİ çok IP terminalleri için uygulanabilir. Göstermek için, xSIP PBX kullanıcıları ve IP kullanıcıları (örneğin özellikler standart VoIP protokolleri ile mümkün olmayan) kullanılabilir olması için bağlantı noktalarının durumunu gösteren Meşgul Panosu sadece Telesis İp Kulanıcılarında mevcuttur.

VoIP Kanallar

Telesis PX24U, PX24M, PX24X kapasiteli yönlendirme eş zamanlı görüşme makul fiyatlı lisansları satın alma ile ikinin katları moduler olarak artabilir. esneklik Konusunda Mükemmeldir.

Güvenli Voip Aramalar

Güvenli Voip Aramalar

Güvenli VoIP Aramalar

PX24U, PX24M ve H.323 ve xSIP protokolleri üzerinden PX24X Hibrit IP PBX sistemleri desteği AES-256 şifreleme medya. Telesis VTS480 IP telefonlar da xSIP fazla AES-256 destekler. Sesli IP üzerinden uzak ofisler köprüleme ederken, bir VoIP çağrı güvenliği garanti edilmektedir İLERİ ALGORİTMA .

Web Aramalar, SIP Java Client Applet (Tıkla Konuş)

Webden Ara

Webden Ara

 

Tıkla Konuş PX24U, PX24M ve PX24X Hibrit IP PBX sistemleri EV SAHİPLİĞİ  gelişmiş JAVA web aramaları için SIP istemci uygulaması. Herkes bir web tarayıcısı kullanarak bir PX24 sistem arayabilirsiniz. Web Uygulamasını çalıştırmak yeterlidir herhangi bir işletim sistemi Java destekli web tarayıcı. Standart bir Java uygulaması olduğundan,  sıfır YAZILIM KURULUMU  gereklidir veya hiçbir PLUGIN yüklenmez. İnternete erişim olan her yere tam kullanılabilir. Bir web tarayıcısı, bir mikrofon ve bir kulaklık bir PX24 sistem aramak için yeterlidir. Özelliği PX24U ve PX24M sistemleri (Ücretsiz) standardıdır.

Telesis Santral

Telesis Santral Uygulamaları

Bir Cevap Gönderin