Telesis 8660 Dect

Telesis SIP DECT, SIP desteği olan tüm santrallerle uyumludur. Kullanmakta olduğunuz santrale SIP olarak bağlanır ve ölçeklenebilir yapısıyla mobil iletişimin özgürlüğüne ekonomik olarak ulaşmanızı sağlar. Telesis DECT sisteminin el terminali 200 saat bekleme süresi, 18 saat konuşma süresi ile birlikte renkli ekran, titreşim, kulaklık çıkışı, handsfree, kablosuz güncellenebilme ve Türkçe dil seçeneği desteği ile bir DECT telefon sisteminden beklenileni fazlasıyla karşılıyor. Telesis DECT sistemi benzersiz özellikleri ile en ekonomik yoldan sizlere mobilite ve verimliliği sunuyor.

El terminali
100 kişilik çoklu rehber özelliği (isim, ev, iş, mobil, diğer) ve 200 isimlik merkezi rehberi ile mobil özgürlüğü verimlilik ile birleştiren Telesis SIP DECT, Yoğun kullanım ve dayanıklılık testlerinden geçmiştir.

Geniş bant ses teknolojisi ile bir yanda kesintisiz ve kaliteli iletişimi bir arada sunan Telesis SIP DECT animasyonlu ve renkli LCD ekranı ile prestij ve konforu da bir arada sunuyor.

Telesis SIP Dect bir ağda 200 aboneye kadar ölçeklenebiliyor.

Baz İstasyon
Telesis baz istasyonu hafif ve dayanıklı yapısı ile DECT GAP standardında kapalı alanda 50 m, açık alanda 300 m kapsama alanı sağlıyor. Tek bir ağda 40 baz istasyona kadar çıkabilen Telesis SIP DECT sistemi size kesintisiz iletişimi garanti ediyor. Telesis baz istasyonları PoE desteği sayesinde sadece yerel ağınızın çalıştığı her noktada elektrik beslemesine gerek duymadan  size hizmet ediyor.

Telesis baz istasyonu el terminallerini kablo gerektirmeksizin güncellerken kullanıcı dostu arayüzü ile size hız kazandırıyor. Xpeech baz istasyonu GAP/CAT-iq protokollerini destekliyor.

Telesis Baz istasyonu ayrıca birden fazla baz istasyonu yönetici (master) seçmeye olanak veren yedekli yapısıyla  arıza durumunda iletişiminiz kesilmeden çalışmayı sürdürüyor.

10 aboneye aynı anda hizmet verebilen 12 slot radyo kanallı Telesis baz istasyonu G.726 / G711 kodek’lerini desteklerken opsiyonel modül ile G.729 protokolünü de destekliyor.