Telesis Santral

Telesis Santral

Telesis Santral Ailesinin Bir Parçası Olan IP-Sayısal Hibrit Telesis Telefon Santralları,  Performanslı donanımları ve yüksek düzey yetenekleri ile Bugünün teknolojisinin enyüksek kalitede haberleşme olanaklarını sunuyor. Piyasada bulunan tüm marka ip ürünlerini özellik konusunda olsun esneklik konusunda olsun sürekli olarak zorlamakata pazarda liderliğini açık ara sürdürmekte olan bir sistemin vazgeçilmez tartışmasız bir türkiye şirketi ürünüdür. Ürün gamında maxsimum yetenekli minimum maliyetli akıllı ve mantıklı tüm çözümlemelerin onunla yapılması mümkün telesissantral.com.tr olarak tüm telesis ürünlerini gururla sunmaktan çok mutluyuz.

Ekonomik kurulum hizmetleri ile Telesis santralları, üzerinde standart olan özellikler dikkate alındığında, farklı IP veya Sayısal Ürünlere nazaran çok az kurulum ücretlerine sahiptir. Ses kayıt özelliği,”Telesis santralları” ile ekstra bir  parçaya(donanıma) gerek kalmadan, IP Hat, Sayısal Hat, Analog Hat Ayırdetmeksizin iki taraflı görüşme kaydı yapabilir. başlarına hangi sorusuyla /tarihte/ saatte /dakika/kim/yapıldığı şeklinde listeleyebilir, saklayabilir ve tekrar dinleyebilirsniz.

Telesis Santral Özellikleri

Tek Sistemde Hem Sayısal,Hem Analog, Hem IP, Hem Dect, Hem WiFi, Hem Softphone Hem mobil Hatlar ile bir arada kullanım, Telesis santral Özellikleri aynı zamanda bütün bu özel hat seçen

ekleri Alacağınız Telesis santral’ da bulunabilir. Telesis IP set ile meşgul durum takibi uzaktan ve ses kayıt, Telesis Kendisine Özgü protokolüne sahip ıts821 ip Set ve Xphone Softphone Kullanıcılarına Dünada internet erişiminin olduğu her hangi bir bölgeden santralın abonesi gibi kullanılabilir. Bütün hat özelliklerini kullandıkları gibi meşgul durum  takibi ve ses kayıt da yapılabilirler.

Telesis Santrallerde Voip Ses Kalitesi

Telesis Santrallerde VoIP’te  ”HD” Kalitede mükemmel ses iletimi ve iletişimi

,Telesis Santrallerde Yüksek kalitede voip ses kalitesini Sizlere Sunuyoruz,

G729 codec

G729 codec

Yüksel Düzeyde Ses Kalitesine sahip kodekler

  • G.711 (A ve μ)
  • G.723.1 (5.3kbps, 6.4kbps)
  • G.729
  • G.729A

Farklı sistemlerden Çok üstün olan entegre İp donanım ile en düşük Bant ile,en Kaliteli ses i görüştürebilir Ekonomik  oluşu ile geniş kapsama alanlı telsiz aboneler de Sisteminizi kurulurken tercih edebilirsiniz ,Telesis santral Dahil edilmiş donanım ile sadece bazmerkeze bağlayarak, sisteminize dect aboneler ekleyebilirsiniz.