Telesis Yetenekler

Telesis santral-Telesis İp Santral

Telesis Santraller

Kaliteli, yüksek performanslı ürünler, IP Tabanlı Telesis Telefon SantralleriTelesis santral ve Telesis İp Santral konusunda en üstün yetenek hizmetlerini sunarak bugünün teknolojik yapısının sağlayabildiği en yüksek kalite ile iletişim olanaklarını ve kolaylıklarını siz müsterilernie sunuyor.

Ekonomik Kurulum Çözümleri,

Telesis santraller, Sunmuş olduğu özelliklerle dikkatte alındığında, benzer IP Telefon Santrallerine veya Sayısal Telefon Santralleri çözümlere göre daha ekonomik ve az kurulum maliyetine sahiptir.

Telefon ses kayıt özelliği

Telesis Telefon santralı ile ekstradan bir parça (donanıma) ihtiyaç duymadan, abone tarafında IP ve sayısal abone tarafında sayısal hat konusunda Analog abone ile ayırım yapmadan iki yönlü görüşme kayıtları yapmaya olanak tanır. Bu kayıtlar kim görüştüyse örnek olarak Ahmet Bey 111 numaralı dahili aboneden dışarı arayarak /02121234567 li numarayı/ne zaman/ ne saatte yapıldığı şeklinde döküm almanıza olanak sağlıyor.

Telesis Santral Ses Kayıt Yeteneği

Aynı sistemde Sayısal, standart Analog, gelişmiş IP Dect, Softphone aboneler ile aynı zamanda mobil bir abone ile bir arada esnek kullanımı, imkanları sunmanıza olanak sağlıyor.

Telesis santrallerde Sayısal hatlar, Analog hatlar, IP hatlar, Dect hatlar, WiFi sistem, Softphone telefonlar mobil yazılım aboneleri bir arada kullanılabilir.

Telesis IP set ile uzaktan meşguliyet takibi ve ses kaydı,

Özel Telesis protokolüne sahip ITS821 IP Set ve XPHONE Softphone sayesinde, internet erişiminin olduğu dünyanın her hangi bir yerinden santralın abonesi olunabilir. Tüm abone özelliklerini kullanabildikleri gibi meşguliyet takibi ve ses kaydı da yapılabilir.

Voice over ip de( VoIP’te) Telesis de ses kalitesinde yüksek kalitede ses iletişimi,

”Telesis santralleri” ile sınıfına göre diğer santrallerle kıyaslandığında diğer ip ve voip sisteme göre entegre ses kalitesi ile en az hızda en yüksek günümüz kalitesinde ses iletişimi sağlayan mükemmel bir sistemdir.

Ekonomik olarak mükemmel kapsama alanı ile dect (telsiz) kaliteli ve geniş kapsama alanına hitap eden sistemler sunmakta,

”Telesis Santrallerin ilave opsiyonel seçenekleri ile Telesis santralinize özel baz istasyon adapte edilerek Telesis santral sisteminizi kablosuz haberleşme dect santrali olarak da kullanılabilir durumda olabilirsiniz.”

Performanslı ve gelişmiş gateway kabiliyetleri

Telesis santral ile yine 1 ilk hem santral hem gateway kabiliyeti olarak sıfır hata ile çalışan aynı zamanda harici hatları FXO dahili hatları FXS şeklinde Kullanabilir ve ekstra olarak Telesis santralleri ip Özellikleri olmayan santralinize Telesis santralle ip özellik katmanıza olanak tanır.

Telesis Santral
Telesis Santral Hat Kabiliyetleri

 

Mükemmel Dizayn Edilmiş SYS (SESLİYANIT) Sistemi,

Sesli yanıt sistemi (SYS)ile farklı dillerde karşılama, farklı şirketlere tek santral olarak kullanılabilir örnek olarak tek santral ile 5 ayrı şirkete karşılama SYS sesli yanıt sistemi ayarlamaları yapılabilir. Her şirket için ayrı alt menü yanı örnek verecek olursak şirketler grubuna hoş geldiniz 1x için 1e 2x için 2 ye vb. 1x i tuşladığınızda. muhasebe için 1 ve onun altında finans için 1 e ve Bu menülerde ileri geri atraksiyonlar yaptırabilir. Örnek olarak; akşamları “iyi aksamlar” “mesaimiz 08.30’da başlayacaktır”, gibi 1 haftalık kontrollü, gelen arayan numara bilgisine bakan santral arayan kişiyi istenilen aboneye veya şubeye yönlendirebilir, v.b.ve daha birçok özellik yapılabilir.

Basit Uygulama ve Türkçe Arayüz, Desteği

Telesis santrallerinin Çoğu santralde olmayan dil desteği yönetim, programlama konusunda ve 8 ayrı dil lisan seçeneği ile yönetilmektedir. Basit ve kalay kullanım imkanı sunar.

Aboneye bireysel sesli posta kutsusu tanımlayabilme ‘özel’

Standart kapasitede 6.000 dakika olarak satışa sunulan Telesis santraller tüm abonelere sesli posta özelliğini aktif edebilirler.

 

Her zaman olduğu Gibi Telesis Santraller Teknolojiye En Yakın Olmanıza Olanak Sağlar.

 

Telesis Santral
Telesis Santral Uygulamaları

Telesis santralleri gelişmiş yüksek ses kalitesine sahip operatörlere her zaman ayak uydurabilecek esnekliğe sahiptir. daima sistem güncellemeleri sunarak yazılımı günümüz teknolojisinde tutmaya olanak sağlamış oluyor. Sitem olarak Professional yazılımı ile hem Analog hem sayısal hem ip telefon santralleri olarak Türkiye pazarında büyük önemi vardır.

Mükemmel ara yüzü en geniş raporlama yapmamıza olanak tanıma seçeneğine sahip olan Telesis santralleri, sistem yönetenine somut olarak istatistiki veriler ve bilgiler sunar.

Standardın çok üstünde teknik servis hizmetleri iş dünyası için vazgeçilemez önemli olduğunun farkındayız.

Sisteme uzak erişim için uygun olduğundan sisteme arıza durumunda kısa sürede hızlı müdahale ile sorunsuz performanslı kaliteli iletişime devam… Telesis santral ile Mümkün;

Türkiye’nin ilk olarak Dolu Dolu 26 YILLIK Elektronik Sayısal İP Santral üreticisinin(TELESİS AŞ) sizlere vermiş olduğu Güven Tecrübe.

Telesis santral, kaliteden ödün vermeden, etik kurallar dışına çıkmadan, çevreye vermiş olduğu özene tekabül ürünler üreterek ve bu yaklaşımı, geniş ve eğitimli servis ağı ile süslemiş konusunda uzman personelleri ile en yüksek performansı ve kaliteli üst düzey donanım ürünleri ile telekomünikasyon sektöründe öncü olmuş ve teknolojiyi şirketinizde iletişimi kolaylaştırmak ve daha rahat iletişim sunmak için çalışmakta ve ”Telesis santral” konusunda ve ”Telesis ip santral” konusunda daima siz müşterilerimize ileri düzey Ürünleri Ekonomik Olarak

Sunmayı Hedeflemektedir.

telesissantralresim
www.telesissantral.com.tr