Telesis Px24m R6 Santral

Telesis Px24M r6 Santral Ve İP Santral Özellikleri

Telesis IP santral sistemleri şüphesiz ülkemiz ve dünyada en yoğun olarak tercih edilenler arasında yer almaktadır. Klasik eski moda santraller yerine tamamı ile internet protokolü üzerinden iletişim olanağı sağlayan sistemler ile dünyanın dört bir yanına düşük maliyetli ve hızlı iletişimin sağlanması sebebi ile her büyüklükte işletmenin rahatlıkla kullanabilmesi olanaklı hale gelmiştir. Herhangi bir müdahalede bulunulmadığı takdirde sorunlar ile karşılaşılma ihtimalinin de minimumda bulunması, çağrı merkezi ve benzer santrallerin bu tarz iletişim yolunu seçmesinde önemli rol oynamaktadır.

Telesis PX24M R6 Santral Özellikleri

Telesis PX24m R6 Santral

Telesis PX24m R6 Santral

Telesis PX24m IP Sayısal Hibrit Telefon Santralı, Standart başlangıç kapasitesi ile 4 dışhat, 8  sekiz analoghat iç, 2 sayısal abone kanalı, BİR  kanal WEBTELEFONU Yazılım externel 160SIPABONE veya H.323 IPportu destek sunuyor, 2 kanal dış kontrolü rölleleri ile,gatewayler, gatekeeperlar, Voice ower IP çağrıları için faks alımları,  xsipdesteği ile dünyanın 1 numaralı tercihi olmuştur. PX24m r6 ile, analog ve sayısal aboneleri telefon hatlarından oluşan bloklarla, 3 Adet  Büyüme yuva  ile toplam ALTMIŞİKİ-62 port kadar büyüyebilir.

Kobiler ve orta büyüklikteki birrçok kuruluş telesis px24m r6`yı tercih ederek, bir çok teknolojiye ayak uydurduğunu ve üstün yeteneklerinin şirketlerine kattığı prestiji ve hibrit sistemin entegrasyonunun çalışma sitiline konforuna px24m serisinde ulaşmak mümkün.

 •  Başlangıç kapasitesi : 4 Dış, 2 Sayısal İç, 8 İç Hat, 160 IP Abone (SIP ve H.323),
 • Ses Kayıt (Anlık ve Otomatik),
 • Tüm abonelerde Caller ID (Arayan Numarayı Gösterme),
 • Entegre Ethernet Donanım,Web Arayüzü (Uzaktan Erişim) ve VoIP desteği,
 • 4 Kanal DVR Donanımı (Sesli Yanıt, Ses Kayıt, Sesli Mesaj) (arttırılabilir),
 • Robot Operatör (45 Alt Menü, 100 Farklı Senaryo, Zaman Kontrolü),
 • Birden çok Lisanda ve Farklı Karşılama Mesajları (Farklı Dış Hat Grupları için Farklı Karşılamalar),
 • 6000 Dakikadan başlayan Sesli Posta Kutusu,
 • IP v6 ve Görüntülü görüşme desteği,
 • Entegre H.323 Gatekeeper, SIP Registrar / Proxy / Server,
 • WebPhone (Webden Tıkla Konuş)
 • Sayısal ve Aanalog İç Hat Abonelere PC Konsol desteği (XCom),
 • Softphone PC Telefon (XPhone) ve Mobil SIP Abone desteği,
 • Konferans desteği (Klasik ve Konferans Odası),
 • Çağrı Kayıt, Ücretlendirme ve Raporlandırma Yazılımı (XTools),
 • Süresiz Dış Hat – Dış Hat Bağlama ve İç Hattı Cep Telefonuna Yönlendirme,
 • Dış Hat Uygulamalarında Gelişmiş Süre Sınırlandırılması ve Yönlendirmeler,
 • SNMP ve TAPI Desteği vb. pek çok özellik

Telesis Px24M R6 VE R5 Arası Kıyaslama

Telesis Px24m R6 Santral kıyaslama R5

Telesis Px24m R6 Santral kıyaslama R5

Türkiye’nin İlk IP Santral Üreticisi Telesis Tecrübesi ile Firmanızın Çalışmalarına Hız Kazandırın

Elektronik söz konusu olduğunda başarının elde edilebilmesi için üstün donanım ve yazılım faktörlerinin yanı sıra tecrübe de yadsınamayacak oranda etkili olmaktadır. Telesis, ülkemizin sayısal, elektronik ve IP santral üreticisi olmanın verdiği gurur ve memnuniyet ile birlikte, siz değerli müşterilerimize en kaliteli santral çözümlerini sunmayı amaçlamaktadır. Çalışan kadromuzun profesyonelliğinin yanı sıra, sistemlerde tercih edilen donanımın kalitesi sebebi ile uzun yıllar boyu sorunsuz bir kullanım sağlaması, sizlerin çalışma hayatınızı sıkıntı yaşamadan devam ettirmenizi mümkün kılmaktadır. Bu sayede yıllar boyu süren karşılıklı memnuniyet yaratılmakla beraber, Telesis santral hizmetleri olarak tecrübe katsayımız da daima yükselmektedir.

Telesis santral fiyatları, günümüz piyasasına bakıldığında oldukça düşük değerlerde seyretmektedir. Bunun başlıca nedeni siz değerli müşterilerimiz ile sürekli ilişkiler kurmayı amaçlamamızdır. Çalışma hayatınızda herhangi bir zorluk çıkarmadan ihtiyacınıza uygun ekonomik çözümleri sunarak, sizlerin de santral sistemlerimizin farkını yaşamanızı sağlamaktayız.

Herhangi bir problem ile karşılaşıldığında yardım etmek için hazır bekleyen Telesis teknik servis birimleri, iş gücünüzün sekteye uğramaması için var gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek sabit gerekse mobil ekiplerimiz ile bir telefon kadar yakınınızda olan Telesis santral servisi, bünyesinde bulundurduğu üstün donanımsal ekipman ve sahip olduğu deneyim ile birlikte uzun servis süreleri gibi olumsuzlukları sizlere yaşatmamaktadır. Aklınıza takılan her türlü sorularınız için firma yetkililerimize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak cevabınızı alabilir veya görüşlerinizi bildirerek sizlere daha iyi hizmet vermeye başlamamız için bize destek olabilirsiniz.